bg3.png

Profesjonalny serwis GSM Bełchatów naprawa telefonów i smartfonów

Punkt serwisowy Smart-GSM (którego właścicielem jest P.H.U. Gigabit) to jeden z najstarszych punktów serwisowych telefonów komórkowych i smartfonów w Bełchatowie - Jesteśmy z Państwem od 2000 roku! Rezultaty wielotniej działalności naszej firmy to nie tylko tysiące naprawionych urządzeń ale także zaufanie i uznanie wielu klientów zarówno na rynku lokalnym jak i ogólnopolskim.

Równolegle z serwisem telefonów od lat prowadzimy sprzedaż wszelkich najwyższej jakości, niezbędnych akcesoriów do telefonów i smartfonów. W chwili obecnej posiadamy najszerszą ofertę akcesoriów na rynku lokalnym!

Naszym podstawowym celem od lat było i jest świadczenie usług na najwyższym poziomie oraz zadowolenie naszych klientów. Nieustannie podnosimy kwalifikację a także rozszerzamy nasze zaplecze techniczne, aby zapewenić Państwu możliwość serwisowania i napraw wszystkich najnowższych modeli urządzeń dostępnych na rynku.Dysponujemy najbogatszym w mieście zestawem certyfikowanych urządzeń serwisowych.

Gwarantujemy Państwu najwyższą jakość obsługi oraz napraw. Serdecznie zapraszamy do naszego punktu stacjonarnego w Bełchatowie w Galerii Centrum przy ul. Kościuszki 12.

Współpraca

Zapraszamy do współpracy nie tylko klientów indywidualnych ale także klientów biznesowych. Wystawiamy faktury VAT na nasze produkty i świadczone usługi. Wykonujemy ekpertyzy, zajmujemy się kompleksową obsługą i zapotrzeniem firm w akcesoria GSM niezbędne do codziennej pracy, a także naprawy sprzętu GSM będącego w użyciu pracowników firmy. W ramach stałej współpracy z firmami oferujemy atrakcyjne umowy lojalnościowe, a także wysokie rabaty.

Sprzedaż i Kupno Telefonów - Komis GSM Bełchatów

Skupujemy a także sprzedajemy telefony komórkowe i smartfony w idealnym stanie.Nowe i używane. Prowadzimy również skup uszkodzonych telefonów.

ul. Kościuszki 12 97-400 Bełchatów

Smart-GSM © 2023